VIANOR Lennujaama
E-R 08:00-17:00, E-R 08:30-17:00 Ladu
605 1066 Leia lähim keskus
Vianor logo

Goodyear kontseptsioonrehv reCharge: täielikult biolagunev ja juhiga isekohanduv rehv

Pressiteade

04.03.2020

 

 

Goodyear kontseptsioonrehv reCharge: täielikult biolagunev ja juhiga isekohanduv rehv

 

Goodyear esitleb oma uusimat ideerehvi.

 

Goodyear’i reCharge on revolutsiooniline isetaastuv kontseptrehv, mis suudab iseseisvalt aja jooksul kohaneda ja muutuda lähtuvalt nii teeoludest kui ka juhi sõidustiilist ning vastata seeläbi paremini autojuhtide vajadusele.

 

„Goodyear’i eesmärk on, et rehvid pakuksid autojuhtidele enamat. Sellest ambitsioonist kannustatult soovisimegi luua uue kontseptrehvi, mis on loodud tuleviku isikupõhisele elektromobiilsusele,” ütles Goodyear’i Euroopa esinduse asepresident ja turundusjuht Mike Rytokoski.

 

reCharge pakub mitmeid uuenduslikke funktsioone, mis üldjoontes rajanevad kolmel põhimõttel:

 

Isikupärastatus

 

  • reCharge kontseptsiooni tuumaks on taaslaetav ja biolagunev ühend, mida saab üksikkapslitena protektorisse sisestada – see lihtsustab oluliselt rehvivahetust. Spetsiaalse vedelainega täidetud kapslid võimaldavad rehviturvisel ennast taastoota ning ühtlasi ajapikku kohaneda kliimaolude, teetingimuste ja konkreetse juhi sõidustiiliga. Tehisintellekti toel luuakse juhiprofiil, millest lähtuvalt segatakse spetsiaalne vedelaine, mis on loodud just sellele juhile.

 

Säästev materjalikasutus

 

  • Vedelaine ise on valmistatud bioloogilisest materjalist ja seda tugevdatakse kiududega, mis on inspireeritud maailma ühest vastupidavaimast looduslikust materjalist – ämblikusiidist. See teeb rehvi äärmiselt vastupidavaks ning sajaprotsendiliselt biolagunevaks.

 

Kasutajamugavust tõstev lahendus

 

  • Lisaks sellele, et taaslaaditavad kapslid lihtsustavad rehvivahetust, kasvatab rehviturvise vastupidavust selle kerge karkass ning kõrge ja kitsas kuju. Õhuke ja tugev, vähest hooldust vajav konstruktsioon elimineerib rehvirõhu vajaduse ning loomulikult ka rehvipurunemistest tingitud peatused.

 

„Goodyeari reCharge on kompromissitu kontseptsioonirehv, mis toetab isikupärastatud, säästvaid ja kasutajamugavust tõstvaid elektromobiilsuse lahendusi,” ütles Goodyeari Luksemburgi innovatsioonikeskuse juhtivdisainer Sebastien Fontaine kokkuvõtteks.

 

Rohkem fotomaterjali: https://drive.google.com/open?id=1GdWDiR5PUH3yqKA609VCgYsC3wEXR2Va

YouTube video kontseptrehvist: https://www.youtube.com/watch?v=ziMVIZPu2XU&feature=emb_logo

 

Pisut Goodyearist

 

Goodyear on maailma suurimaid rehvitootjaid. Ettevõttes töötab ligikaudu 63 000 inimest ja tooteid valmistatakse rohkem kui 47 tehases, mis asuvad 21 riigis üle kogu maailma. Ettevõtte kahes innovatsioonikeskuses Ohios Akronis ja Luksemburgis Colmar-Bergis töötatakse välja kõrgkvaliteetseid innovaatilisi tooteid ning teenuseid, mis on tõstavad valdkonna tehnoloogia ja sooritusvõime standardi uuele tasemele. Goodyeari kohta lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.goodyear.eu.

 

Rohkem pilte on saadaval veebiuudistes aadressil: http://news.goodyear.eu

Võite meid jälgida ka Twitteris (@Goodyearpress) ja liituda keskkonnas LinkedIn meie grupiga ThinkGoodMobility.

 

Vootele Päi | Corpore | consultant | gsm: +372 5650 7730 | www.corpore.ee | Maakri 19/1 - 29, Tallinn, 10145 Estonia

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega