Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Nokian Tyres suurendab tootmist

Nokian Tyres suurendab tootmist -

Nokiani tehas hakkab tööle neljas vahetuses

Nokian Tyres plc Company pressiteade, 15. juuni 2018, 10.00

Nokian Tyres plc suurendab sõiduautode rehvide tootmismahtu oma Nokiani tehases umbes 30%. Tehas hakkab tööle neljas vahetuses. Tootmismahu suurenemisega palgatakse sõiduautode rehvide tootmiseks juurde üle 80 uue töötaja. Uusi töötajaid hakatakse tööle võtma kohe ja töösuhted algavad septembrist, põhirõhuga aasta lõpul. Neljas vahetuses tootmine algab hiljemalt 2019. aasta alguses.

„Meie kasvustrateegia nõuab tootmise suurendamist. Nokian Tyres on jõuliselt kasvanud ja meie eesmärgiks on seda teed jätkata, suurendades järgmise viie aasta jooksul oma müüki Põhja-Ameerikas kaks korda ja Kesk-Euroopas 50%. Samal ajal soovime jätkuvalt säilitada oma turuliidri positsiooni Põhjamaades ja Venemaal,“ ütleb Nokian Tyres’i president ja tegevjuht Hille Korhonen. 

Hetkel toimub sõiduautorehvide tootmine Nokiani tehases kolmes vahetuses ja viiel päeval nädalas. Tulevikus hakkab tehas tööle neljas vahetuses ja kuuel päeval nädalas.

Nokian Tyres plc

Päivi Antola
Asepresident, organisatsiooni sidetalitus ja investorisuhted

Rohkem teavet: Esa Eronen, asepresident, tarneahel ja jätkusuutlikkus, tel +358 10 401 7281

Rohkem teavet vabadest töökohtadest: https://www.nokiantyres.com/company/vacancies/

Levitamine: meedia ja www.nokiantyres.com

Nokian Tyres on maailma kõige põhjapoolsem rehvitootja ja oma valdkonna üks jätkusuutlikumaid ettevõtteid. Me pakume meelarahu igasugustes tingimustes, valmistades kõrgekvaliteedilisi, turvalisi ja keskkonnasõbralikke rehve sõiduautodele, veokitele ja raskemasinatele.. Kõige paremini tuntakse meid uuenduslike talverehvide järgi. Meie gruppi kuulub ka Vianori kett, mis on spetsialiseerunud sõidukite hooldusele ja rehviteenustele. 2017. aastal oli ettevõtte käive umbes 1,6 miljardit eurot ja töötajaid ligikaudselt 4600. Nokian Tyres’i aktsiad on noteeritud Nasdaq Helsingi börsil. Rohkem teavet: www.nokiantyres.com 

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega