Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Uued Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV rehvid nüüdsest Jaguar E-PACE standardvarustuses

Uued Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV rehvid nüüdsest Jaguar E-PACE standardvarustuses

 

Briti autotööstuse lipulaeva Jaguar keskmise suurusega sportmaasturi E-PACE standardvarustusse kuuluvad nüüdsest uued Goodyear’i rehvid.

 

Goodyear pakub Jaguari uuele sportmaasturile Briti autotootja Jaguar Land Rover JLR-erimärgistusega sertifitseeritud Eagle F1 Asymmetric 3 SUV ja Eagle F1 Asymmetric SUV All-Terrain rehve. JLR-erimärgistus tähendab, et Goodyeari inseneride poolt välja töötatud rehvid vastavad autotootja poolt seatud kõrgetele erinõuetele, milleks on eelkõige väike veeretakistus, kerge kaal ja kõrge sooritusvõime.

 

Rehvi nimetus

Mõõdud

Eriomadus

Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

235/60R18 107V XL

A klassi veeretakistus

235/55R19 105W XL

A klassi veeretakistus

245/45R21 104Y XL

SoundComfort-tehnoloogia

Eagle F1 Asymmetric SUV AT

235/65R17 108V XL

A klassi veeretakistus

235/60R18 107V XL

 

245/45R21 104W XL

SoundComfort-tehnoloogia

 

 

Goodyear pakub kuuest erinevast rehvisuurusest kolmele A klassi veeretakistuse koefitsiendiga rehve. Kaks rehvimudelit on omakorda varustatud Goodyear SoundComfort tehnoloogia ehk Foam-in-Tire lahendusega, mis vähendab mürataset auto salongis pea poole võrra (-4 dBA)[1].

 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric tootesarja viimane mudel Eagle F1 Asymmetric 3 SUV on spetsiaalselt sportmaasturite jaoks arendatud kõrgeima sooritusvõimega rehv, mille loomisel on silmas peetud optimaalset pidurdusvõimet ja juhitavust igas olukorras.

 

Eagle F1 Asymmetric SUV AT on Eagle F1 Asymmetric 3 SUV maastikusõiduks disainitud versioon. See spetsiaalselt Jaguarile välja töötatud rehv on laiemate rehvisoontega, mis tõstavad veelgi haarduvust ja sooritusvõimet maastikutingimustes.

 

„Uutele Jaguar Land Roveri mudelitele originaalvarustuse välja töötamine näitab taas Goodyeari võimet mõista ja realiseerida premium-klassi autodetootjate kõrgeid nõudmisi,“ ütles Goodyear Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika standardvarustuse rehvide valdkonna tegevdirektor Nick Harley.. "E-PACE on uusim Goodyeari rehvidega varustatud premium-klassi sportmaastur Jaguarilt, mis kinnitab, et pikaajaline viljakas koostöö toob turule üha uusi õnnestunud lahendusi. Goodyear tagab jätkuvalt parima sõiduelamuse, pakkudes Jaguari omanikele kõrgetasemelist sooritusvõimet, mugavust ja turvalisust igas olukorras".

 

Goodyearist

 

Goodyear on üks maailma suurimaid rehvitootjaid. Ettevõttes töötab ligikaudu 64 000 inimest ja tootmine toimub 48 tehases, mis asuvad 22 riigis üle kogu maailma. Ettevõtte kahes arenduskeskuses, mis asuvad Ohios Akronis ja Luksemburgis Colmar-Bergis töötatakse välja nüüdisaegseid tooteid ning teenuseid, mis seavad üha uusi tippstandardeid oma valdkonna tehnoloogias ja sooritusvõimes. Lisateavet Goodyeari või meie toodete kohta leiate veebilehelt www.goodyear.eu.

 

Rohkem pilte on saadaval internetis uudistetoimetuses http://news.goodyear.eu

Samuti leiate meid Twitteris @Goodyearpress, ning kutsume teid ühinema meie LinkedIni grupiga ThinkGoodMobility.

 [1]Põhineb ettevõttesiseselt korraldatud sõiduki teemõõtmistel. Katse toimus oktoobris 2010; rehvimõõt: 245/40R18; katseauto: Audi A8; asukoht: GIC*L teemüra katserada.

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega