Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Uus rehvimärgistus on tulemas!

Hea uudis neile, kes plaanivad tulevikus ELi piirkonnas uusi talverehve osta: teie valiku teeb lihtsamaks uus rehvimärgisele lisatud uus teave rehvi haardumise kohta lumel ja jääl.

ELi rehvimärgised, sarnaselt kodumasinate energiamärgistusega, on tarbijaid suunanud alates 2012. aastast kütusesäästlikumate, ohutumate ja vaiksemate rehvide hankimisse. Siiani on märgis näidanud rehvi märghaardumist, veeremismüra ja lööke kütusekulu kohta ja nõudlike talveilmadega nõutavate omadustega seotud märgistused puuduvad. Uued lume- ja jäähaardumismärgistused muudavad erinevates oludes loodud talverehvide eristamise tarbija jaoks lihtsamaks ning aitavad ka veebikaubanduses. Uutest märgistest on eriti palju abi autojuhtidele Põhjamaades, kus talved on jäisemad ja lumised kui märjad. Uus etikett jõustub 2021. aasta mais.

 

Originaal allikas.

https://www.nokiantyres.com/company/news-article/new-eu-label-simplifies-winter-tire-choice-for-consumers-the-eu-tire-label-is-being-renewed-focus-on/?utm_source=newsletter&utm_medium=tiedote

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega