Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Vianor avas Rannamõisa teel uue autokeskuse

Vianor avas 23. märtsil Tallinnas Rannamõisa teel oma 11. autokeskuse, mis hakkab pakkuma kvaliteetset autoteenindust Lääne-Tallinna ja Harku valla hoogsalt kasvavale elanikkonnale.

Ettevõtte müügidirektor Marek Andres ütles aadressil Rannamõisa tee 12c asuva keskuse avamisel, et Vianor soovib saada piirkonnas kvaliteetse teenuse ja teeninduse verstapostiks.

“Kakumäe, Pikaliiva, Tiskre, Tabasalu ja teised ümberkaudsed asumid on viimaste aastate jooksul hoogsalt kasvanud, kuid ettevõtted on olnud inimestest aeglasemad,” sõnas Andres. “Vianor soovib inimeste ja ajaga kaasas käia, mistõttu otsustasime investeerida tulevikku ja rajada uue autokeskuse just siia. Usun, et suudame siia laienevate teistegi ettevõtete jaoks lati kõrgele seada.”

Vianor loob uue keskusega kuus uut töökohta, millele kiiremate hooajatööde jaoks lisandub töökäsi veelgi. Tänu heale ligipääsetavusele ja professionaalsele teenindusele tuuakse piirkonna autoteenindusse uus tase. 

Kaasaegse tehnikaga varustatud Vianori uus autokeskus pakub autohooldusteenuseid, kus põhirõhk on veermiku- ja piduriremondil ja regulaarsel hooldusel. Teenuste seas on ka õlivahetus Liqui Moly kvaliteetõlidega, 3D-sillastend, kliimaseadmete täitmine ja remont ning erinevate lisatarvikute paigaldus (veokonksud, katuseraamid, eelsoojendussüsteemid).

Varuosad ja tarvikud tellib Vianor erinevatelt kvaliteettarnijatelt. Lisaks pakutakse täiskomplektsed rehviteenused, mis sisaldab rehvimüüki, rehvivahetust ja rehvihotelli. Sealne teenus on suunatud sõiduautodele. Pakume suures valikus kvaliteetrehve, nt Nokian, GoodYear, Dunlop, Pirelli, Michelin jpt. 

Vianor autokeskus Rannamõisa teel on mõeldud autoomanikule, kes elab või töötab lähipiirkonnas ning vajab autohooldus- ja rehviteenuseid.

Soome juurtega Vianori kaubamärki opereerib frantsiisilepingu alusel Tireman OÜ, mille aastakäive 2016. aastal oli ligi 7 miljonit eurot. Lisaks neljale keskusele Tallinnas on Vianor esindatud ka Pärnus, Tartus, Vändras, Raplas, Viljandis ja Rakveres.

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega