Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Vianor Rannamõisa juht: kliendid on meid hästi üles leidnud

Vianor Rannamõisa avas külastajatele uksed märtsi lõpus. Keskuse juhataja Gert Ottmanni sõnul on klientide huvi esimeste kuude jooksul olnud positiivselt suur.

Milliseid teenuseid Vianor Rannamõisa pakub?

Kaasaegse tehnikaga varustatud Vianori uus autokeskus pakub autohooldusteenuseid, kus põhirõhk on veermiku- ja piduriremondil ja regulaarsel hooldusel. Teenuste seas on ka õlivahetus Liqui Moly kvaliteetõlidega, 3D-sillastend, kliimaseadmete täitmine ja remont ning erinevate lisatarvikute paigaldus (veokonksud, katuseraamid, eelsoojendussüsteemid).

Varuosad ja tarvikud tellib Vianor erinevatelt kvaliteettarnijatelt. Lisaks pakutakse täiskomplektsed rehviteenused, mis sisaldab rehvimüüki, rehvivahetust ja rehvihotelli. Sealne teenus on suunatud sõiduautodele. Pakume suures valikus kvaliteetrehve, nt Nokian, GoodYear, Dunlop, Pirelli, Michelin jpt.

Milline teeninduskeskkond klienti ootab?

Meie jaoks on iga klient oluline ja tema saabumine oodatud sündmus. Seepärast anname Rannamõisa keskuses endast parima, et Vianori tulnud inimene saaks siin võimalikult hea teeninduse ja teenuse, läheks ära heal meelel ja tuleks tagasi hea meelega.

Oma sõidukit hooldusest ootav inimene saab juua kohvi, teed või vett, lugeda ajakirju (mitte ainult autoteemalisi!) ja ajalehti, olla tasuta wifi-võrgus ja soovikorral laadida arvuti või telefoni akut. Maiasmokad saavad osta ka jäätist.

Miks just see asukoht uue Vianori keskuse tarbeks?

Kakumäe, Pikaliiva, Tiskre, Tabasalu ja teised ümberkaudsed asumid on viimaste aastate jooksul hoogsalt kasvanud, kuid ettevõtted on olnud inimestest aeglasemad. Soovime inimeste ja ajaga kaasas käia, mistõttu otsustasime investeerida tulevikku ja rajada uue autokeskuse just siia. Usun, et suudame siia laienevate teistegi ettevõtete jaoks lati kõrgele seada.

Kuidas on kliendid uue keskuse seni vastu võtnud?

Kliendid on meid Rannamõisa teelt hästi üles leidnud. Eriti on pälvinud kiidusõnu meie asukoht, inimeste jaoks on oluline, et nad ei pea kaugele sõitma ja saavad autohoolduse ja rehvidega seotud küsimused lahendada kodu lähedal ning mugavalt.

Kuidas olete varustatud ehk milliseid seadmeid jne kasutate?

Kasutame nii Rannamõisa Vianoris kui teistes Vianori autokeskustes moodsaid profiseadmeid, et tagada kvaliteetne tulemus.

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega