Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Vianori mitmekesisest rehvivalikust on paljudele klientidele silma torganud nimi Radar Tires. Euroopas alles tuntust koguv bränd on Ameerika Ühendriikide ja Aasia turul jõuliselt kanda kinnitanud, pakkudes soodsa hinna juures tippklassi kvaliteeti.

Vianori mitmekesisest rehvivalikust on paljudele klientidele silma torganud nimi Radar Tires. Euroopas alles tuntust koguv bränd on Ameerika Ühendriikide ja Aasia turul jõuliselt kanda kinnitanud, pakkudes soodsa hinna juures tippklassi kvaliteeti.

Radar Tiresi valik on mitmekesine nii mustri, tüübi kui sooritusvõime poolest, võimaldades igal juhul leida enda sõidukile ja vajadustele sobivaima variandi.

2006. aastal loodud Radar Tiresi edu võtmeks on kujunenud võime standardiseeruvas ja konkurentsitihedas maailmas olla eristuv, pakkuda innovaatilisi lahendusi ning käia kaasas klientide ootuste ja elustiilide muutumisega. Radar Tires kujunes vaid mõne aastaga maailma juhtivate rehvibrändide kibedaks konkurendiks ning on oma turuosa järk järgult vaid suurendanud.

Vianori juhatuse esimehe Raivo Mererand sõnul tõestab Radar Tires, et hea kvaliteet ei pea alati tähendama kõrget hinda.

“Radar Tires on leidnud hinna ja kvaliteedi suhtes suurepärase tasakaalu, täiustades Vianori valikut kõigile taskukohaste, ent sooritusvõimelt kõrgemasse klassi kuuluvate rehvidega,” ütles Mererand. “Vianor müüb ainult rehve, mille võimetesse ja vastupidavusse usume ning Radar Tires on kindlasti üks sellistest.”

Radar Tiresi eesmärk on tagada tippklassi autodele mõeldud kvaliteet taskukohase hinna juures, olla usaldusväärne ja pikaajaline rehvipartner oma klientidele. Täna saab Radar Tiresi rehve osta enam kui 80 riigis üle maailma.

Radar Tires saavutas esimese rehvibrändina maailmas CO2-neutraalse tootmise märgise, mis tähendab, et Radari rehvide tootmine ei jäta looduskeskkonnale jälge. Selle saavutamiseks tehti koostööd rahvusvahelise konsultatsiooniettevõttega EY, kelle soovituste põhjal on tootmist pidevalt täiustatud.

Radar Tires paneb oma rehvitehnoloogia proovile kõige keerukamates tingimustes, osaledes ühe rehvitootjana edukalt Ameerika Ühendriikide off-road sarjas SCORE International Off-Road Racing.

Bränd toetab alates 2011. aastast maailma juhtivat rinnavähiuuringute organisatsiooni Breast Cancer Research Foundation, millega koos algatatud ettevõtluskoostöö programm Mobilizing Hope teadustegevust üle maailma eesmärgiga täiustada rinnavähi ravi ning teavitada teisi meie valdkonna tegijaid selle organisatsiooni tegevusest.

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega