Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Goodyear avardab piire uute võidusõidust inspireeritud rehvidega Eagle F1 SuperSport

Goodyear avardab piire uute võidusõidust inspireeritud rehvidega Eagle F1 SuperSport

  • Kolmetasemelisse sarja kuuluvad rehvid SuperSport, SuperSport R ja SuperSport RS
  • Uuenduslikud tehnoloogiad parandavad oluliselt pidurdusmaad ja ringiaegu
  • See sari on suunatud kasvavale Ultra Ultra High Performance (UUHP) segmendile. 2019. aasta veebruarist novembrini tuleb turule 39 laoartiklit mis sobivad mudelitele alastes Volkswagen Golf GTI-st kuni Porsche 911 GT2 RS-ni

 

Goodyear toob turule kolm uut Ultra Ultra High Performance (UUHP) rehvide sarja: Eagle F1 SuperSport, SuperSport R ja SuperSport RS. Goodyeari tippsooritusega rehvide lipulaev SuperSport kasutab uuenduslikke tehnoloogiaid ja rehvisegusid, mis parandavad oluliselt pidurdusmaad ja ringiaegu ilma kompromissideta oluliste sõiduelamuse elementide osas, nagu tagasiside pööramisel, pidurdamisel ja paigaltstardis.

Eagle F1 SuperSport võtab aluseks Goodyeari võidusõidukogemused, et pakkuda paremat pidamist ja juhitavust. Jäigad protektoriribid tagavad hea reaktsiooni suunamuutustele ning massiivne suletud välismuster rehvi õlal tagab kontrolli koormuse ülekandmisel kurvides. Ülijäik külgseina konstruktsioon parandab juhitavust veelgi, ohverdamata sealjuures sõidumugavust. Kuigi rehvid on välja töötatud peamiselt kuivade olude jaoks, lähenes Goodyear uuenduslikult ka sooritusvõimele märgades oludes, töötades välja mitme rehvisegu kombinatsiooni kuivades oludes sõitmiseks optimeeritud välisosadega ja kolme märgades oludes sõitmiseks optimeeritud kesksegmendiga. Tänu sellele saavad juhid võtta ohutumalt kurve kuivadel teedel, kuid nautida rehvide erakorralist sooritusvõimet juhtides ja pidurdades märgades tingimustes.

25 Eagle F1 SuperSport laoartiklit tuuakse turule 2019. aasta veebruarist maini, võimalik varustus on saadaval alates läbimõõdust 18” kuni 21”, laiustega 205 kuni 305 mm ja ristlõikesuhtega alates 45mm kuni 30mm. Eagle F1 SuperSport on mõeldud kiiretele luukpäradele nagu Volkswagen Golf GTI, suure sooritusvõimega sedaanidele nagu BMW M3 ja Mercedes-AMG C63 ning superautodele nagu Porsche 911 Turbo.

Eagle F1 SuperSport R kasvatab veelgi enam pidamist ja juhtimistäpsust nii ringrajal kui teedel. Pidamist suurendab kõrge haarduvusega rehvisegu, mis tagab erakorralise pidamise kuivades oludes ning protektori mustri sisesoones olevad sillad annavad suurepärase stabiilsuse kurvides, vähendades äärmuslike jõudude tagajärjel kurvides tekkivat turviseplokkide deformatsiooni. Juhtimistäpsuse ja tagasiside parandamiseks on optimeeritud rehvi kokkupuutepinda tagamaks ühtlasem survejaotus.

10 Eagle F1 SuperSport R laoartiklit tulevad turule 2019. aasta veebruarist novembrini, varustus on saadaval alates läbimõõdust 18 tollist 21 tollini, laiustega 205 kuni 305 mm ja ristlõikesuhtega alates 25mm kuni 40mm. Eagle F1 SuperSport R on töötatud välja suure sooritusvõimega sõidukitele, nagu Volkswagen Golf Club sport, BMW M4 CS ja Porsche 911 GT3.

Eagle F1 SuperSport RS on Goodyeari kõige enam võidusõidule suunatud rehv, mis on loodud piiride ületamiseks võidusõidurajal, kuid jäädes samas legaalsuse piiridesse tavateedel kasutamisel. Äärmiselt spetsialiseerunud võidusõidust pärinev rehvisegu tagab parima pidamise ja sooritusvõime just kuivades oludes. 2019. aasta märtsis tuuakse turule kaks laoartiklit suuruses 265/35 ZR20 ja 325/30 ZR21.

Teave Goodyeari kohta

Goodyear on üks maailma suuremaid rehvitootjaid. Ettevõttes töötab ligikaudu 64 000 inimest ja tooteid valmistatakse rohkem kui 48 tehases, mis asuvad 22 riigis üle kogu maailma. Ettevõtte kahes arenduskeskuses Ohios Akronis ja Luksemburgis Colmar-Bergis töötatakse välja nüüdisaegseid tooteid ning teenuseid, mis määravad ära valdkonna tehnoloogia ja sooritusvõime standardid. Lisateavet Goodyeari ja tema toodete kohta leiate veebilehelt https://www.goodyear.eu/corporate_emea/.  

Veel pilte on saadaval internetis uudistetoimetuses http://news.goodyear.eu

Samuti leiate meid Twitteris @Goodyearpress, ning ühinege meie LinkedIni grupiga ThinkGoodMobility.

 

Vootele Päi | Corpore | consultant | gsm: +372 5650 7730 | www.corpore.ee | Lauteri 5, Tallinn 10114, Estonia

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega