Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

HKPL R5 EV ja HKPL 10 EV

Suure jõudlusega kvaliteetsed rehvid elektriautodele ja hübriididele

Millega peaksite oma elektrisõidukile (EV) või hübriidile rehve valides arvestama?

 

Ohutud lahendused on elektrisõidukite jaoks üliolulised

Esmaklassilise haarduvuse ja juhitavusega rehv tagab, et jõuate koju olenemata ilmast. Meie tipptasemel rehvid, mida on testitud nõudlikes tingimustes, aitavad elektriautodel lumel ja jääl ning paduvihmaga ohutult liigelda.

Elektriautodel ja hübriididel on akud, mis muudavad need tavaliselt sisepõlemismootoriga autodest raskemaks. Raskema auto peatumine võtab kauem aega, mis tähendab, et kvaliteetsed rehvid muutuvad veelgi olulisemaks eelkõige libedal ja märjal teel ning ootamatuste korral. Meie talverehvid on jääl ja lumel haarduvuse poolest valdkonna parimad.

Pilt1

Keskkonnasõbralikum

Rehvi madal veeretakistus suurendab elektriauto sõiduulatust, lisaks on väiksem mõju keskkonnale.

Pöörake erilist tähelepanu rehvi veeretakistusele: väiksema veeretakistusega rehv vajab veeremiseks (pöörlemiseks) vähem energiat. Madala veeretakistusega elektriauto rehv viib teid ühe laadimisega kaugemale ja on väiksema keskkonnamõjuga.

Meie laias valikus on suur hulk tooteid, mis on saavutanud ELi rehvimärgise kütusesäästlikkuse osas parima A-kategooria.

Pilt2

Rahu ja mugavus võimsatele elektrisõidukitele

Kvaliteetne rehv toob võimsate elektriautode parima esile. Meie esmaklassilised rehvid on loodud nii, et need säilitaksid oma peenhäälestatud omadused kogu elutsükli vältel. Kõrge kvaliteet tähendab minimaalset hooldustöökoja külastust. Meie rehvid pakuvad vaikset, ohutut ja mugavat sõitu igal aastaajal. Paljud elektriautode või hübriidide omanikud valivad lamellrehvid oma mugavuse huvides. Naastrehvi austajatele on meie valikus ka mitmeid mõnusalt hääletuid naastrehvide mudeleid.

Pilt3

Nokian Tyres Hakkapeliitta R5 EV

PUHAS TURVALISUS

Puhas ohutus

Uus Hakkapeliitta R5 EV on põhjamaine lamellrehv sõiduautodele ja linnamaasturitele. Keskkonnasõbraliku tehnoloogiaga disainitud ja arendatud Hakkapeliitta R5 EV pakub elektrisõidukitele ja hübriididele maksimaalset ohutust, mugavust ja suuremat sõiduulatust. Oma klassi parima jäätulemuse tagavad ainulaadsed Arctic Grip Crystals kristallid, muljetavaldava mugavuse tagab Nokian Tyresi SilentDrive™ tehnoloogia.

  • Puhas talvine pidamine ja tasakaalustatud juhitavus
  • Keskkonnasõbralik liikuvus ja suurem läbisõit
  • Ülimadalad müratasemed tänu Nokian Tyres’i SilentDrive™ tehnoloogiale

Pilt4

 

Pilt5 Ametlikult lubatud talvel kasutamiseks

Pilt21 Ametlikult heaks kiidetud Põhjamaade karmidesse talvetingimustesse

Pilt22 Sobib ka EV autodele

 

Puhas pidamine

Talv võib olla ettearvamatu ja ohtlik, kuid teie rehvid seda ei ole. Uus Hakkapeliitta R5 EV katab kõik põhjamaised talveolud ja toimib etteaimatavalt paljal, märjal, jäisel ja lumisel teel. Uus Double Block Grip disain pakub suurepärast haarduvust ja juhitavust, samas kui suurepärase pidamise jääl tagavad ainulaadsed Arctic Grip Crystals kristallid. Mikroskoopilised kristallid töötavad nagu sisseehitatud naastud. Rehvi kuludes kerkivad kristallid esile ja aktiveerivad vajaliku pidamise reservi.

Pilt7

Puhas keskkonnasõbralikkus

Alates materjalivalikust on uus Hakkapeliitta R5 EV disainitud nii, et see jätaks väiksema süsiniku jalajälje. Uus Green Trace segu pakub suurepärast talvist pidamist, paremat läbisõitu ja madalat veeretakistust. Veeretakistuse vähendamiseks on segu optimeeritud spetsiaalselt elektriautodel kasutamiseks. Suur kogus naturaalset kautšuki hoiab segu paindlikuna kõikides tingimustes, samas kui madal veeretakistus säästab kütust ja vähendab kahjulikke heitgaase.

Pilt8

Ülim mugavus ja vaikus

SilentDrive™ tehnoloogia viib sõidumugavuse maksimumini. Erakordselt madal müratase saavutatakse akustilise vahukihi lisamisega rehvi sisepinnale. Akustiline vaht neelab resonantsi rehvi seest, mille tulemuseks on madalam müratase ja suurem sõidumugavus.

Pilt9

Parem stabiilsus ja juhtimine

Tugevdatud rehvikarkass suure pöördemomendiga sõidukitele.

Pilt10

Suure kiiruse ja äkiliste kiirenduste jaoks on rohkem mustriblokke teega kontaktis.

Pilt11

Suurenenud vastupidavus

EV - spetsiifiline mustrisegu

Pilt12

Aerodünaamiline EV küljedisain

Pilt13

Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 EV

MUGAV JA KESKKONNASÕBRALIK SÕIT

Meelerahu Põhjamaa talves

Keskkonnasõbraliku tehnoloogiaga disainitud ja arendatud Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 EV pakub elektrisõidukitele ja hübriididele maksimaalset mugavust ja ülimat ohutust. Uue põlvkonna turvalisust pakkuv Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 EV on uuenduslik kombinatsioon suurepärasest talvisest pidamisest, sõidumugavusest ja keskkonnasõbralikkusest. Nokian Tyres’i topelt naastude tehnoloogia pakub jääl ja lumel maksimaalset ohutust, kuna keskmised naastud parandavad kiirendust ja pidurdamist, õlgade naastud aga maksimeerivad haarduvust pööramisel ja sõiduraja vahetamisel.

  • Ülim ohutus – suurepärane pidamine jääl ja lumel
  • Nokian Tyres’i SilentDrive™ tehnoloogia – ülimadal müratase
  • Suurendatud läbisõit, suurepärane stabiilsus

Pilt14

Pilt5 Ametlikult lubatud talvel kasutamiseks

Pilt21 Ametlikult heaks kiidetud Põhjamaade karmidesse talvetingimustesse

Pilt22 Sobib ka EV autodele

Moderne naastulahendus loob suurepärase pidamise talveoludes

Suurimad väljakutsed talvise ilma ja ohtlike teeolude korral on pidurdusvõime ja vähene pidamine lumerohketel teedel kurvides ja rada vahetades. Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 EV kaasaegne naastulahendus avardab pidamispiiri ja annab juhile rohkem aega reageerida, enne kui pidamine kaob ja auto juhitavuse kaotab. Kõik naastud on paigutatud ja positsioneeritud tipptasemel naastutehnoloogia abil ning uued tähekujulised naastud on rehvi mõlemal õlal 180 kraadi pööratud, et tagada nende kokkupuude teepinnaga optimaalse nurga all.

Pilt15

SilentDrive™ tehnoloogiaga maksimaalne mugavus

Elektrisõidukid on vaiksed, mistõttu madal veeremismüra on mugavuse küsimus. Uued Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 EV on erakordselt madala müratasemega, mis saavutatakse akustilise vahukihi lisamisega rehvi sisepinnale. Uus SilentDrive™ tehnoloogia neelab tüütud müra tipud, mis kokkuvõttes tähendab madalamat mürataset, vähem salongimüra ja suuremat sõidumugavust.

Pilt16

Soovitustabel SIIN: Elektriautodele ja hübriididele Nokian talverehvid

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega