Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Nokian Hakka Blue 3

Pilt2

NOKIAN HAKKA BLUE 3

TURVALINE PARTNER KEVADEST SÜGISENI

Suverehvid peavad töötama ohutult ja töökindlalt alates kevadhommikutest kuni sügise lõpuni. Uus Cool Blue Hybrid kummisegu kohandub täpselt temperatuurimuutustega ning jääb temperatuuri langedes paindlikuks ja haarduvaks. Kummisegu on väga vastupidav kulumisele ning kareda teekatte ja löökaukude tekitatud pingele. Ränikoguse suurenemine ja uut tüüpi polümeeride kasutamine aitab alandada veeretakistust, mis vähendab kütusekulu ja suurendab elektriautode sõiduulatust.

Pilt6 

VÄLTIGE VESILIUGU JA NAUTIGE SÕITU

Uus Hakka Blue 3 on mõeldud Skandinaavia ja Põhja-Euroopa suve jaoks. Rehv peatub täpselt ja tõhusalt, hoiab ära kardetud vesiliu tekke. See on oma klassi parim vihmase ilmaga ja pakub lisakaitset muutlike suveolude korral. Dry Touch 3.0 kontseptsioon tagab täiusliku juhitavuse, kui hoovihm teid üllatab või kiirus päikselisel maanteel suureneb. Ohutuse ja keskkonnasõbralikkuse eest on hoolitsetud kogu rehvi elutsükli vältel, sest Hakka Blue 3 säilitab oma omaduse ka kulumisel.

Pilt9

VAIKNE JA MUGAV

Hakka suverehvide kollektsiooni iseloomustab veelgi parem sõidumugavus ja täpne roolitunnetus. Hakka Blue 3-l on tasakaalustatud rehvimuster, mis stabiliseerib sõidukäitumist ning muudab juhtimise lihtsaks ja etteaimatavaks. Rehvimustris kasutatav Silent MultiZone Design ja mustritükkide optimaalne jaotus mõjutavad eriti helitaset. Häirivad müra tipud on eemaldatud, mis teeb sõitmise mugavaks ja vaikseks, eriti karedal asfaldil.

Pilt7

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega