Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Mida valida, kas naastrehvid või lamell?

Mida siiski valida?
Peaksite korraks mõtlema talverehvide valimisega seotud võtmeküsimusele - naastrehvid või naastrehvid? Ja kui kaalute oma võimalusi, pidage silmas järgmisi küsimusi: kui palju te talvel sõidate? Milliseid teid kasutate? Milline sa autojuhina oled ja kas sul on palju talvekogemusi? Kas saate vahel kasutada ühistransporti või vajate alati oma autot? Kas teie auto on varustatud spetsiaalsete ohutustarvikutega (stabiilsus ja veojõukontroll, ABS-pidurid)?

Anname teile mõned näpunäited, et lihtsustada valikut naastrehvide ja lamellrehvide vahel. Ja ükskõik, mida te valite, pidage meeles, et talvine sõit nõuab oskusi. Prognoositav ja rahulik sõidustiil, õige kiirus ja pingevabad sõiduplaanid parandavad talvel sõidu turvalisust ja mugavust.

Lumine või jäine tee?
Kui sõidate talvel rohkem jäistel teedel kui lumistel teedel, on naastrehvid teie jaoks parim valik. Naastrehvid sobivad eriti hästi, kui elate ranniku lähedal, kus teed on talvisel ajal jäised. Naastrehviga talverehvid on lumiste teede jaoks hea valik.

Märg jää ja pakitud lumi
Naastrehvidega naastrehvide puhul peate olema eriti ettevaatlik ristmikel jne, kus võib olla märg jää või kõvasti pakitud lumi. Naastrehvid on paremad kui naastrehvid talvel märjal jääl ja kõvasti pakitud lumel.

Vaiksed rehvid
Kui hindate rehve, mis on vaiksetel teedel vaiksed, on lamell talverehvid teile sobiv valik.

Ettearvamatud sügisolud
Lamellrehvid saab sügisel monteerida varem kui naastrehve. Kui olete naastrehvid talverehvid paigaldanud, ei pea te muretsema sügisel kiiresti muutuvate teeolude pärast. Lamellrehvid on hea valik ka kevadel, kui temperatuurimuutused võivad olla üllatavalt kiired.

Aga parim nõuanne valikute tegemisel on usaldada Vianori spetsialiste.

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega