Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Nokian Tyres esitleb uusi tänapäevaseid tooteid oma talverehvide valikus

Nokian Tyres esitleb uusi tänapäevaseid tooteid oma talverehvide valikus: Nokian Hakkapeliitta R3, Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, Nokian WR SUV 4 ja Nokian WR G4

Maailma põhjapoolseima rehvitootja mitmekülgne kõrgekvaliteediline talverehvide valik on saanud täiendust, kuna Nokian Tyres esitleb nelja uut tooteperekonda: Põhjamaade naastudeta talverehvid Nokian Hakkapeliitta R3 ning R3 SUV Põhjamaade, Vene ja Põhja-Ameerika turule, Nokian WR SUV 4 Kesk-Euroopa turule ning Nokian WR G4 Põhja-Ameerika turule.

Nokian Hakkapeliitta on spetsiaalne toode nõudlikele talvetingimustele vastamiseks ja juhtiv talverehvikaubamärk Põhjamaades, Venemaal ja Põhja-Ameerikas.

„Järgmisel talvel on meie Hakkapeliitta talverehvivalik konkurentsivõimelisem kui kunagi varem, sest selle talvehooaja uuele tootele, mitmete testide võitjale, Nokian Hakkapeliitta 9 naastrehvile lisanduvad täiesti uued naastudeta Hakkapeliitta talverehvid,“ ütles Nokian Tyresi toote- ja hinnakujundusosakonna juht Petri Niemi.

„Uus Põhjamaade naastudeta talverehv Nokian Hakkapeliitta R3 on number üks valik neile, kes hindavad unikaalset sõidumugavust, ohutust ja rohelisemat autosõitu. Need uued tooted, mis kasutavad ära tänapäevast tehnoloogiat, suurendavad ja toetavad meie müüki järgmistel talvehooaegadel,“ jätkas Niemi.

Uue põlvkonna naastudeta talverehvide Nokian Hakkapeliitta R3 ja linnamaasturite talverehvide Hakkapeliitta R3 SUV peamised turud on Põhjamaad, Venemaa ja Põhja-Ameerika. Uued tooted toetavad Nokian Tyresi äritegevust ka teistel turgudel, näiteks Hiinas, Jaapanis ja Ukrainas.

Lisaks Nokian Hakkapeliitta talverehvidele esitleb ettevõte täiesti uusi talvetooteid oma tähtsatel kasvuturgudel Kesk-Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Nokian WR SUV on linnamaasturi rehv muutliku Kesk-Euroopa talveilma jaoks. Selle suurepärane juhitavus annab maksimaalse meelerahu ka suurtel kiirustel.

Põhja-Ameerikas on Nokian Tyres teerajaja populaarses iga ilma tootevaldkonnas. Uue sõiduautorehvi Nokian WR G4 tasakaalustatud käitumine ja usaldusväärne haarduvus tagavad ohutu sõidu igal aastaajal: alates lumetormidest ja lörtsist kuni paduvihma ja päikese sulatatud asfaldini.

Uusi tooteid hakatakse edasimüüjateni toimetama 2018. aasta kevadest. Kõikehõlmav ja tänaseid vajadusi arvestav suurusevalik on tarbijatele saadaval talverehvihooajal ehk alates 2018. aasta sügisest. Rohkem informatsiooni uute talverehvide kohta avaldatakse erinevate kanalite kaudu talve ja kevade jooksul.

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega