Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Vianor esindab Eestis ja Soomes kvaliteetset Hiina rehvitootjat

Kes on hea Radari rehvi tootja?

Omni Unitedi juhtivat kaubamärki Radar Tires esitleti 2006. aastal. See pakub oma segmendis ainulaadset hinna ja kvaliteedi suhet. Radar Tires pakub laia ja mitmekesist rehvivalikut, mis on mõeldud iga aastaaja, eri kasutusotstarvete ja sõidukite jaoks, mis vastavad erinevatele nõuetele ja juhtide eesmärkidele. Radar Tires on välja töötatud Singapuris majasisese disainerite meeskonna poolt ning rehvide tootmisel kasutatakse uusimaid seadmeid, materjale ja tootmisprotsesse. See muudab nende sobivuse universaalseks, nii et juhid saavad valida rehvid vastavalt oma ainulaadsele sõidustiilile ja vajadustele, ning võivad samas olla kindlad, et neid valikuid toetavad maailmaklassi inseneriteave ja tootmisprotsessid.

 

Radar Tires ei ole mitte ainult üks usaldusväärsemaid rehvikaubamärke, vaid seda ka toodetakse vastavuses kõrgeima taseme regulatiivsete sertifikaatidega, sealhulgas ISO, DOT, ECE, INMETRO, GCC ja CCC. Tootmisel kasutatakse Radar Tires’i kummisegudes polütsükliliste aromaatsete süsivesinikevabu (PAH) õlisid vastavalt rangetele Euroopa standarditele. Meie rehvid on toodetud kaheksas tootmiskompleksis kolmes erinevas riigis.

 

2011. aastal käivitas Radar Tires #MobilizingHope kampaania, et tõsta teadlikkust ja koguda raha rinnavähi uuringute fondile BCRF. Tänaseks oleme me kogunud üle 1,1 miljoni dollari ja rahastanud üle 22 000 tunni uuringuid, et toetada BCRF-i eesmärki edendada maailma lootustandvaimat uuringut rinnavähi ärahoidmiseks ja sellele ravi leidmiseks meie eluajal.

 

2013. aastal kuulutas Ernst & Young Radar Tires’i maailma esimeseks süsinikuneutraalseks rehvikaubamärgiks ja me oleme seda sertifikaati säilitanud tänaseni.

 

Radar Tires’i valikus on üle 800 tooteartikli enam kui 35 erineva mustriga. Tegemist on „kõik-ühest-kohast“ poega, mis pakub põhjalikku valikut rehve sõiduautodele, linnamaasturitele, kaubikutele, kerg- ja raskeveokitele ning bussidele. Lisaks on olemas ka testitud ja tõestatud rehviseeria offroad-mootorispordiga tegelemiseks.

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega